Méregtelenítő
2025
2024
2023
2022
2021
- 2021.12. szám
- 2021.11. szám
- 2021.10. szám
- 2021.09. szám
- 2021.08. szám
- 2021.07. szám
- 2021.06. szám
- 2021.05. szám
- 2021.04. szám
- 2021.03. szám
- 2021.02. szám
- 2021.01. szám
2020
2019
- 2019.12. szám
- 2019.11. szám
- 2019.10. szám
- 2019.09. szám
- 2019.08. szám
- 2019.07. szám
- 2019.06. szám
- 2019.05. szám
- 2019.04. szám
- 2019.03. szám
- 2019.02. szám
- 2019.01. szám
2018
2017
2016
Plébánia címe: 1214 Budapest, Sas utca 10.
GPS térképben: XXI. Kerület BÉKE TÉR
Telefon: 06-1-276-9323
E-mail: csillagtelep@puspokseg.hu
Plébánia számlaszáma:
Név: Budapest Csepel-Csillagtelep Rk. Plébánia
Bankszámlaszám: 11721026-20016715
Alapítvány:
Név: Csepel Jézus Szíve Egyhàzközség Alapítvànya
SZJA 1%: 18228658-1-43
GPS térképben: XXI. Kerület BÉKE TÉR
Telefon: 06-1-276-9323
E-mail: csillagtelep@puspokseg.hu
Plébánia számlaszáma:
Név: Budapest Csepel-Csillagtelep Rk. Plébánia
Bankszámlaszám: 11721026-20016715
Alapítvány:
Név: Csepel Jézus Szíve Egyhàzközség Alapítvànya
SZJA 1%: 18228658-1-43
Heti hirdetések
Évközi 12. vasárnap (2026. június 21 – 28.)
-
A héten véget ért az iskola. Minden pedagógusnak és hittanárnak köszönetet mondunk a munkájukért!
- Hétfőn 8-órától a zöld nyakkendős cserkészeket várjuk tábori előkészületi munkákra. Egész héten.
- Szerdán mondóka.
- Csütörtökön a békéért esdeklünk!!!!!!
-
Vegyük, vigyük, olvassuk a katolikus sajtót!
-
Az idén nyáron is négy táborunk lesz. Vasárnaponként a középső perselybe a táborokra gyűjtünk.
-
Az egyházközségi napon mindenki jól érezte magát. Köszönet minden segítőnek. Különösen is a „hét svábnak”, akik az ebéd előkészítésén két napig dolgoztak.
-
Az érettségizőknek, felvételizőknek jó eredményeket, és mindenkinek jó nyarat kívánunk!
A héten véget ért az iskola. Minden pedagógusnak és hittanárnak köszönetet mondunk a munkájukért!
- Hétfőn 8-órától a zöld nyakkendős cserkészeket várjuk tábori előkészületi munkákra. Egész héten.
- Szerdán mondóka.
- Csütörtökön a békéért esdeklünk!!!!!!
Vegyük, vigyük, olvassuk a katolikus sajtót!
Az idén nyáron is négy táborunk lesz. Vasárnaponként a középső perselybe a táborokra gyűjtünk.
Az egyházközségi napon mindenki jól érezte magát. Köszönet minden segítőnek. Különösen is a „hét svábnak”, akik az ebéd előkészítésén két napig dolgoztak.
Az érettségizőknek, felvételizőknek jó eredményeket, és mindenkinek jó nyarat kívánunk!
