Építs Bibliát legóból"Építs Bibliát legóból" Szeretettel adjuk közre az őszi szünetben lezajlott "Építs Bibliát legóból" versenyünk alkotásait. Köszönjük a gyerekeknek, szülőknek, hogy ily módon is szép perceket szereztek nekünk!
Közzétette: Csepeli Jézus Szíve Egyházközség – 2020. november 7., szombat
Kedves Testvérek!
Az idén sem szeretnénk lemondani a hagyományos karácsonyi koncertünkről, ami találkozás mentesen, online fog bonyolódni.
Mi a dolga résztvevőnek?
1. Ír december 10-ig a csepelplebania2@gmail.com e-mail címre
2. Kitölti a kapott regisztrációs lapot (szerző, műcím, stb.)
3. Az otthonában előre felvett zeneművet feltölti a megadott tárhelyre (Továbbra is preferáljuk a családi produkciókat)
4. Dec. 20-án 19-kor várja otthonában a koncert kezdetét.
Legyünk együtt online a karácsonyi koncerten!
"Úgy érezzük, hogy amit teszünk, csak egy csepp a tengerben. Anélkül a csepp nélkül azonban sekélyebb volna a tenger." Teréz anya
A SPAR üzletben november elején élelmiszert gyűjtöttek a Karitász csoport tagjai és segítőik. Köszönjük a SPAR élelmiszer-üzletláncnak a gyűjtési lehetőséget és a nagylelkű adományozóknak a felajánlott adományokat, amelyből élelmiszer csomagokat állítottunk össze és osztottunk ki rászoruló családok részére. Az alábbi galériában tekinthető meg a gyűjtés, csomagolás és kiosztás néhány képe:
Galéria megtekintése...
GPS térképben: XXI. Kerület BÉKE TÉR
Telefon: 06-1-276-9323
E-mail: csillagtelep@puspokseg.hu
Plébánia számlaszáma:
Név: Budapest Csepel-Csillagtelep Rk. Plébánia
Bankszámlaszám: 11721026-20016715
Alapítvány:
Név: Csepel Jézus Szíve Egyhàzközség Alapítvànya
SZJA 1%: 18228658-1-43
Heti hirdetések
Évközi 12. vasárnap (2026. június 21 – 28.)
-
A héten véget ért az iskola. Minden pedagógusnak és hittanárnak köszönetet mondunk a munkájukért!
- Hétfőn 8-órától a zöld nyakkendős cserkészeket várjuk tábori előkészületi munkákra. Egész héten.
- Szerdán mondóka.
- Csütörtökön a békéért esdeklünk!!!!!!
-
Vegyük, vigyük, olvassuk a katolikus sajtót!
-
Az idén nyáron is négy táborunk lesz. Vasárnaponként a középső perselybe a táborokra gyűjtünk.
-
Az egyházközségi napon mindenki jól érezte magát. Köszönet minden segítőnek. Különösen is a „hét svábnak”, akik az ebéd előkészítésén két napig dolgoztak.
-
Az érettségizőknek, felvételizőknek jó eredményeket, és mindenkinek jó nyarat kívánunk!
A héten véget ért az iskola. Minden pedagógusnak és hittanárnak köszönetet mondunk a munkájukért!
- Hétfőn 8-órától a zöld nyakkendős cserkészeket várjuk tábori előkészületi munkákra. Egész héten.
- Szerdán mondóka.
- Csütörtökön a békéért esdeklünk!!!!!!
Vegyük, vigyük, olvassuk a katolikus sajtót!
Az idén nyáron is négy táborunk lesz. Vasárnaponként a középső perselybe a táborokra gyűjtünk.
Az egyházközségi napon mindenki jól érezte magát. Köszönet minden segítőnek. Különösen is a „hét svábnak”, akik az ebéd előkészítésén két napig dolgoztak.
Az érettségizőknek, felvételizőknek jó eredményeket, és mindenkinek jó nyarat kívánunk!
