Kedves Zarándokok!
Szombaton a Bódi Magdi zarándoklatra a két zarándok busz 7,00-kor indul a Béke téri templom elől. ( Az egyik busz Tökölön 6,15-kor, Halásztelken 6,30-kor áll meg)
Litéren a templomhoz megyünk, ahol 10,00-kor kezdjük a szentmisét. Utána az iskola udvarán tisztelgünk Magdi megrázó emlékműve előtt. Utána ebédelünk.
Az autóval, kerékpárral jövők 10,00 előtt legyenek a templomnál.
Ebéd után Tác-Gorsiumba megyünk. A buszon jövők belépőjét én intézem, az autóval jövő családok maguk intézzék. A fogadó épületben kulturált mosdók vannak!!!! És gyönyörű kiállítások. Az emlékparkban először együtt megyünk, ahol megmutatom az ókeresztény emlékeket. Majd az 1,600 éves oltár körül elénekeljük a Lorétói litániát. Utána szabadon lehet sétálni. Az emlékpark megtekintése kb 2,5 óra.
Egyben örömmel jelentem be a Bódi Magdi – Carlo Acutis pályázat eredményét.
A nyeremények és az oklevelek átadása május 18. vasárnap a 9-órai szentmise végén lesz!!!!!!!
Gratulálunk a nyerteseknek, és megköszönjük a bíráló bizottság munkáját!!!
A pályázati bíráló bizottság az alábbi eredményre jutott:
Gyermek I. fiú
1.helyezett: Friedl Péter
Gyermek II. lány:
1.helyezett: Friedl Zsófia
Gyermek II. fiúk:
1.helyezett: Jambor László
2.helyezett: Nagy Dániel
3.helyezett: Jász Lőrinc
Ifjúsági I. fiúk:
3.helyezett: Szabó Kristóf
Ifjúsági II. fiúk:
1.helyezett: Tari Tibor
GPS térképben: XXI. Kerület BÉKE TÉR
Telefon: 06-1-276-9323
E-mail: csillagtelep@puspokseg.hu
Plébánia számlaszáma:
Név: Budapest Csepel-Csillagtelep Rk. Plébánia
Bankszámlaszám: 11721026-20016715
Alapítvány:
Név: Csepel Jézus Szíve Egyhàzközség Alapítvànya
SZJA 1%: 18228658-1-43
Heti hirdetések
Évközi 12. vasárnap (2026. június 21 – 28.)
-
A héten véget ért az iskola. Minden pedagógusnak és hittanárnak köszönetet mondunk a munkájukért!
- Hétfőn 8-órától a zöld nyakkendős cserkészeket várjuk tábori előkészületi munkákra. Egész héten.
- Szerdán mondóka.
- Csütörtökön a békéért esdeklünk!!!!!!
-
Vegyük, vigyük, olvassuk a katolikus sajtót!
-
Az idén nyáron is négy táborunk lesz. Vasárnaponként a középső perselybe a táborokra gyűjtünk.
-
Az egyházközségi napon mindenki jól érezte magát. Köszönet minden segítőnek. Különösen is a „hét svábnak”, akik az ebéd előkészítésén két napig dolgoztak.
-
Az érettségizőknek, felvételizőknek jó eredményeket, és mindenkinek jó nyarat kívánunk!
A héten véget ért az iskola. Minden pedagógusnak és hittanárnak köszönetet mondunk a munkájukért!
- Hétfőn 8-órától a zöld nyakkendős cserkészeket várjuk tábori előkészületi munkákra. Egész héten.
- Szerdán mondóka.
- Csütörtökön a békéért esdeklünk!!!!!!
Vegyük, vigyük, olvassuk a katolikus sajtót!
Az idén nyáron is négy táborunk lesz. Vasárnaponként a középső perselybe a táborokra gyűjtünk.
Az egyházközségi napon mindenki jól érezte magát. Köszönet minden segítőnek. Különösen is a „hét svábnak”, akik az ebéd előkészítésén két napig dolgoztak.
Az érettségizőknek, felvételizőknek jó eredményeket, és mindenkinek jó nyarat kívánunk!
